close
Offertförfrågan Återförsäljare Guider & Artiklar Aktuellt Kommuner
forward Mer info
email Kontakt

phone 08-83 64 22

close

Jag vill veta mer, kontakta mig!


    Härmed godkänner jag att min personliga information lagras enligt vår Integritetspolicy för att handlägga mitt ärende.

    Kontakta oss

    Svensk Avloppsrening AB finns alltid nära Dig!

    keyboard_arrow_right

    Kontakta oss

    Ofta får du svar på din fråga genom att titta under rubriken Hitta svar. Om du istället vill kontakta oss direkt hittar du kontaktinfo här:

    E-post: info@svarab.se
    Telefon: 08-83 64 22

    Våra medarbetare

    Lars Rundh VD

    Sälj Mellansverige

    073-515 82 86 lars.rundh@svarab.se

    Jonas Vennberg Försäljningschef

    Sälj Norr- och Mellansverige

    073-520 35 23 jonas.vennberg@svarab.se

    Håkan Wendel Försäljning

    Sälj Sydsverige

    072-310 58 55 hakan.wendel@svarab.se

    Pontus Helmestam Försäljning

    Sälj Stockholm norr, Uppsala

    072-202 97 71 pontus.helmestam@svarab.se

    Claes Conradsson Försäljning

    Sälj Västsverige

    070-589 06 90 claes.conradsson@svarab.se

    Caroline Njoo Kontor

    Säljadministratör

    076-327 04 81 caroline.njoo@svarab.se

    Andreas Grannäs Försäljning

    Sälj Dalarna, Bergslagen

    073-519 95 01 andreas.grannas@svarab.se

    Ida Sandell

    Kundtjänst service

    073-534 43 29 ida.sandell@svarab.se